Księgowa / Księgowy

Księgowa / KsięgowyKierowca

Firmy Global Motion sp. z o.o. oraz Global Transport sp. z o.o. posiadają doświadczenie w sektorze Automotive. Jesteśmy dostawcami usług w zakresie logistyki samochodowej oraz materiałowej na terenie Europy.

Obecnie do Naszych dynamicznie rozwijających się zespołów, szukamy kandydatów na stanowisko: księgowa/księgowy do pracy w naszym biurze w Czeladzi przy ulicy Spacerowej 1.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur zakupów i sprzedaży
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Kontrola kont rozrachunkowych
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze pełnej księgowości – min. 2 lata
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość programu Symfonia FK – warunek konieczny
  • Znajomość przepisów podatkowych i ich praktycznego zastosowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność
  • Samodzielność, zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • udział w szkoleniach związanych z wykonywaną pracą
  • pracę w atrakcyjnym, nowym biurze
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawę i herbatę
  • parking dla pracowników

CV prosimy wysyłać na adres hr@globalmotion.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą pracy prześlij swoje cv na adres mailowy a.domanska@globalmotion.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Global Motion sp. z o.o. w Krakowie, ul. Św. Filipa 23/3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych tutaj